Kartal Dolap Kapak Tamiri

Yaşam alanlarınızda kullandığınız mobilyaların, her bir parçası farklı elemanlar ile birbirine bağlanır. Mobilya çeşitleri arasında en sık kullanıma sahip olan dolaplar, içerisine rahatlıkla birçok eşyayı alması ve bu eşyaların saklanması için farklı modelde kapaklar le üretilirler. Dolap kapakları gün içerisinde defalarca açılma kapanma işlemlerinin yapıldığı parçalardır. Dolap kapaklarınızda yaşadığınız bu sorunları çözüme ulaştırmak için Kartal dolap kapak tamiri yapan firmamızdan destek alabileceğinizi unutmayınız.

Mobilya üretimin de dolap kapaklarını, dolabın gövdesine bağlamak ve sabitlemek için menteşe dediğimiz aksesuarlar kullanılır. Kullanılan menteşeler üretici firmasına bağlı olarak farklı kalitelerde ve farklı ham maddelerden üretilmiş olabilir. Dolap kapaklarında ortak olan tek detay, dolap kapağının bir tarafının gövdeye diğer tarafının ise ayak kapağına bağlı olmasıdır. Ancak dolap kapakları sık kullanıma veya hatalı kullanımlara bağlı olarak, ani ya da zamanla düşme, sarkma, sallanma gibi büyük sıkıntılar ortaya çıkarabilir.

Kartal Dolap Kapak Tamiri Nasıl Yapılır? 0539 782 52 61

Dolap kapaklarınızda yaşanan olumsuzluklar tamamen dolabınızın menteşe kısmı ile orantılıdır. Dolap kapaklarınızın ilk günkü kalitesine kavuşması ve uzun ömürlü kullanımlar sağlaması için tamir işlemlerinin, uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Firmamız tüm mobilya işlemlerinizde olduğu gibi dolap kapak tamiri işlemlerinizde de sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Ayrıca dolaplarınızda fazla yük sebebi ile oluşan bombelerin, düzeltilmesi için de firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamıza dolap tamiri için başvuru yapıp randevu aldığınız takdirde, dolap tamiri için gerekli olan tornavida ya da şarjlı matkap, çekiç, kürdan ya da çöp şiş, yan keski, pense ya da maket bıçağı gibi tüm ekipmanlar temin edilir. Dolap kapaklarınızın tamir işlemlerinde bizlerden destek almak için iletişim kanallarımız üzerinden 7/24 iletişim ulaşabilirsiniz.

Kartal Mobilya Tamiri 0539 782 52 61


Evlerinizde, iş yerlerinizde kullandığınız mobilyaların tahriş olması ya da kullanılamaz hale gelmesini dert etmenize gerek yok. Firmamız, Kartal mobilya tamiri sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye devam ediyor. Mobilyalarınızda yaşamış olduğunuz problemleri, mobilya tamiri ekiplerimiz aracılığı ile çözüme kavuşturuyoruz.

Mobilya tamir işlemlerinde, dikkat edilmesi gereken birçok detayın olduğunu biliyor ve ürünlerinizin orijinalliğini bozmamaya özen gösteriyoruz. Ayrıca mobilya tamir işlemleriniz için kullandığımız malzemelerin birinci sınıf kalitede malzeme olduğundan emin olabilirsiniz. Firmamız yapmış olduğu mobilya tamiri işlemlerine garanti veriyor ve müşteri mağduriyeti yaşanması durumunu söz konusu ihtimaller arasında bulundurmamaktadır.

Kartal Mobilya Ustası 0539 782 52 61


Mobilya üretim, tamir ve bakım işlemlerinizde, firmalardan destek almak en doğru kararlar arasında yer alır. Ancak mobilya işlemleriniz için tercih edeceğiniz firmalarda seçici ve hassasiyetli davranmalısınız. Öyle ki mobilyalarda kullanılan malzemelerin yanı sıra mobilyaya müdahale eden usta da büyük bir önem taşır. Buna bağlı olarak mobilyalarınızın uzun ömürlü olması için tecrübeli ve deneyimli firmalardan destek almalısınız.

Firmamız, Kartal mobilya ustası sektöründe uzun yıllardır göstermiş olduğu başarılar nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan mobilya ustalarımız, uzun yıllardır bu sektörde hizmet etmiş ve başarı elde etmiş çalışanlardır. Mobilya işlemlerinizde sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler, geçmiş dönemlerde yapmış olduğumuz işlerin tecrübesi, gelecekte yapacağımız işlerin teminatıdır. Mobilya tamir, bakım ve onarım işlemlerinizin tamamında gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kartal Mobilya Montajı 0539 782 52 61


Mobilyalarınızın kurulum evresinde, mutlaka teknik destek almanız gerekir. Mobilya montaj ve kurulumlarında, ortaya çıkan parçalar doğru parçalar ile birleştirilmeli ve montaj için en uygun yer seçilmelidir. Bu neden ile mobilya montaj ve kurulum işlemlerinizde firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firma çalışanlarımız, mobilya montajı için belirtmiş olduğunuz adrese gelerek yer tespiti yapar ve yer konusunda herhangi bir sorunun yaşanma ihtimali varsa, öneriler de bulunur.

Mobilyalarınızın montajını birinci sınıf kalitede malzemeler ile yaprak uzun yıllar kullanım için sağlamlaştırıyoruz. Yoğun olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda, Kartal mobilya montajı kurulumu hizmeti için firma çalışanlarımızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz.